Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

CATAN TOUR MILEVSKO 2024

Dovolujeme si vás všechny pozvat na Kvalifikační turnaj ve hře Osadníci z Katanu, který se koná v Milevsku.

  • Kdy: v sobotu 17.února 2024 od 9.30 do cca 16-17 hodin
  • Kde: LATINSKÁ ŠKOLA MILEVSKÉHO KLÁŠTERA (U bažantnice 556, Milevsko).
  • Startovné: do 18 let - 50,- Kč, nad 18 let - 70,- Kč.
  • Ceny:  deskové hry pro první tři hráče a nejlepšího juniora

Propozice a přihlášky

Registrace hráčů bude probíhat od 9.30 hodin. Zahájení prvního kola v 10 hodin. Pro urychlení registrace je dobré se předem přihlásit na tento turnaj a zajistit si tak místo v turnaji. Z důvodu omezené kapacity herních prostor má účast na turnaji zajištěno prvních 40 hráčů. Přihlášky do turnaje zde na webu nebo je posílejte emailem na adresu: milos.cerovsky@iol.cz .

Doprava

Odkaz na mapu místa konání turnaje: mapa

Harmonogram a jídlo

Nebudeme dělat pauza na oběd, aby se turnaj rychleji odehrál, proto si vemte s sebou něco k zakousnutí, případně bude možné po domluvě objednat si pizzu.

Povinností každého hráče je odehrát všechna 4 kola. Kdo odejde v průběhu turnaje, automaticky se vzdává možnosti startovat na turnajích v budoucnosti.

Startovné a ceny

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Osadníků do ČR. Jde o hry pro tři nejlepší hráče a nejlepšího juniora. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního. Pokud si chcete Osadníky připomenout či si je vyzkoušet před turnajem, přijďte určitě už v 9.30.  Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Na Vaši hojnou účast se těší Jozef Leškovský a Miloš Čeřovský