Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

VÝSLEDKY 19. ročníku MČR (2020)

Zprávy z jichž proběhlých akcí

Turnaj Termín
SPŠ Dopravní, Praha 27. ledna 2020
Milevsko 8. února 2020
Frýdek-Místek 1 1. března 2020

a na základě výsledků akcí z kterých se dá postoupit do finále Catantour zde aktulizujeme seznam postupujících hráčů

Seznam finalistů

 

Jméno odkud postupuje
Anghel Mihai 1. místo Milevsko
Belda Jakub 2. místo SPŠ Dopravní Praha
Bělská Dana 1. místo MČR 2019
Bělský Míla 5. místo MČR 2019
Buta Adrian 8. místo MČR 2019
Čarek Jáchym 1. místo SPŠ Dopravní Praha
Čeřovský Miloš 7. místo MČR 2019
Filipi Zbyněk 8. místo Milevsko
Kajzar Michal 6. místo MČR 2019
Konečný Jan 2. místo MČR 2019
Kroča Petr 1. místo Frýdek-Místek 1
Kročová Iva 4. místo Frýdek-Místek 1
Kuchař Marek 9. místo MČR 2019
Leškovský Jozef 2. místo Milevsko
Martiníková Andra S.Vieru 10. místo MČR 2019
Mára Petr 12. místo Milevsko
Mojžíš Martin 4. místo MČR 2019
Montanucci Cristina 10. místo Milevsko
Neděla Kryštof 3. místo SPŠ Dopravní Praha
Popa Andreea Sinziana 11. místo Milevsko
Popovici Cristian 3. místo MČR 2019
Raiser Gabriela 3. místo Milevsko
Stančík Tomáš 7. místo Milevsko
Strakošová Tereza 2. místo Frýdek-Místek 1
Vnuk Jan 3. místo Frýdek-Místek 1

Hráči s jedním bodem

  • Adam Roman
  • Bohumínská Tereza
  • Bohumínský Josef
  • Burda Tomáš
  • Černá Helena
  • Dvořák Filip
  • Filipi Václav
  • Halfar Jiří
  • Kolář Michal
  • Kraus Jiří
  • Losík Ondřej
  • Marášek Vojtěch
  • Mišík Petr
  • Míša Václav
  • Nováková Tereza
  • Novotný Ondřej
  • Onderek Otmar
  • Palatý Matěj
  • Procházka Jan
  • Scarlet Madalina
  • Semlerová Jindra
  • Sládek Ondřej
  • Šenkýř Daniel
  • Šenkýřová Lucia
  • Šimůnková Jana
  • Varga Andreea
  • Vroblová Lenka

Juiorská kategorie

 

Jméno Postup
Jankovičková Natálie Postup Milevsko
Keilová Natálie Postup Frýdek-Místek 1
Raiser Vilém Postup Milevsko
Tomisová Tereza Postup Frýdek-Místek 1
Vnuk Šimon 1. místo MČR 2019

 

Junioři s jedním bodem

  • Herynková Martina
  • Hrozinek Matouš
  • Strnadel Daniel
  • Šimůnek Radim