Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

VÝSLEDKY 19. ročníku MČR (2020)

Zprávy z jichž proběhlých akcí

Turnaj Termín
SPŠ Dopravní, Praha 27. ledna 2020
Milevsko 8. února 2020
Frýdek-Místek 1 1. března 2020
Bechyně 27. června 2020
Frýdek-Místek 2 28. června 2020
Moravská Třebová 10. července 2020
Brno 25. července 2020
Příbor 8. srpna 2020
Frýdek-Místek 3 13. září 2020
Ostrava 19. září 2020
Hradištko pod Medníkem 3. října 2020
Trutnov 4. října 2020

a na základě výsledků akcí z kterých se dá postoupit do finále Catantour zde aktulizujeme seznam postupujících hráčů

Seznam finalistů

 

Jméno odkud postupuje
Anghel Mihai 1. místo Milevsko
Balcárková Lenka 14. místo Příbor
Belda Jakub 2. místo SPŠ Dopravní Praha
Benda Miroslav 1. místo Trutnov
Bělská Dana 1. místo MČR 2019
Bělský Míla 5. místo MČR 2019
Bohumínská Tereza 1 bod FM1 + 1 bod MT
Bohumínský Josef 4. místo Moravská Třebová
Brabec Marcel 3. místo Ostrava
Burda Tomáš 1 bod FM1 + 1 bod Příbor
Buta Adrian 8. místo MČR 2019
Čarek Jáchym 1. místo SPŠ Dopravní Praha
Čeřovský Miloš 7. místo MČR 2019
Duchoslav Peter 4. místo Brno
Filipi Zbyněk 8. místo Milevsko
Folta Jan 3. místo Moravská Třebová
Gábriš Radovan 1. místo Brno
Halfar Jiří 9. místo Příbor
Hašková Lucie 1. místo Hradištko pod Medníkem
Hél Nikolas 12. místo Frýdek-Místek 3
Chovančík Ondřej 1. místo Frýdek-Místek 2
Jandušík Lukáš 5. místo Bechyně
Jánská Jana 4. místo Trutnov
Jánský Stanislav 8. místo Trutnov
Kajzar Michal 6. místo MČR 2019
Konečný David 7. místo Frýdek-Místek 3
Konečný Jan 2. místo MČR 2019
Kopidol Ondřej 1 bod FM2 + 1 bod FM3
Kroča Petr 1. místo Frýdek-Místek 1
Kročová Iva 4. místo Frýdek-Místek 1
Kubíčková Lucie 5. místo Příbor
Kuchař Marek 9. místo MČR 2019
Leškovský Jozef 2. místo Milevsko
Martiníková Andra S.Vieru 10. místo MČR 2019
Matulík Antonín 6. místo Ostrava
Mára Petr 12. místo Milevsko
Mišík Petr 1 bod MČR 2019 + 1 bod FM2
Mojžíš Martin 4. místo MČR 2019
Montanucci Cristina 10. místo Milevsko
Moravcová Gabriela 5. místo Moravská Třebová
Neděla Kryštof 3. místo SPŠ Dopravní Praha
Neumann Jan 5. místo Ostrava
Neuwirthová Radka 12. místo Příbor
Onderek Otmar 1 bod FM1 + 1 bod FM2
Plesnivý Martin 4. místo Bechyně
Popa Andreea Sinziana 11. místo Milevsko
Popovici Cristian 3. místo MČR 2019
Procházka Marek 1. místo Bechyně
Raiser Gabriela 3. místo Milevsko
Scarlet Madaline 3. místo Bechyně
Stančík Tomáš 7. místo Milevsko
Strakoš Pavel 4. místo Frýdek-Místek 2
Strakosová Lucie 1 bod Příbor + 1 bod FM3
Strakošová Tereza 2. místo Frýdek-Místek 1
Šenkýř Daniel 1 bod MČR 2019 + 1 bod MT
Šenkýřová Lucia 1 bod MČR 2019 + 1 bod MT
Šnapka Jiří 8. místo Frýdek-Místek 2
Šnapková Jana 8. místo Frýdek-Místek 3
Šrubař Bartoloměj 6. místo Frýdek-Místek 2
Šrubařová Hana 7. místo Ostrava
Tůma Jan 6. místo Trutnov
Vaňátko Jakub 2. místo Moravská Třebová
Vaňátková Bendová Monika 5. místo Brno
Vaňátková Magda 6. místo Brno
Vnuk Jan 3. místo Frýdek-Místek 1
Vnuk Pavel 1 bod FM2 + 1 bod FM3
Žatečka Zdeněk 1 bod Příbor + 1 bod FM3
Židek Jiří 10. místo Frýdek-Místek 3

Hráči s jedním bodem

  • Adam Roman
  • Bártek Zdeněk
  • Bártková Amálie
  • Buta David
  • Černá Helena
  • Dvořák Filip
  • Filipi Václav
  • Gaško Daniel
  • Greš Štefan
  • Gunišková Lenka
  • Herza Martin
  • Hostovičák Adam
  • Janíček Patrik
  • Jánský Petr
  • Jeník Tomáš
  • Jindra Daniel
  • Kolář Michal
  • Konečný David
  • Kraus Jiří
  • Kuk Martin
  • Losík Ondřej
  • Marášek Vojtěch
  • Márová Pavlína
  • Míša Václav
  • Mravenec
  • Nováková Tereza
  • Novotný Ondřej
  • Padure Luissa
  • Palatý Matěj
  • Procházka Jan
  • Semlerová Jindra
  • Sládek Ondřej
  • Soukupová Jitka
  • Strnadová Jana
  • Šimůnková Jana
  • Šrubař Miroslav
  • Varga Andreea
  • Velický Dominik
  • Vroblová Lenka
  • Walter Jiří
  • Zezulová Tereza

Juiorská kategorie

 

Jméno Postup
Hašková Anežka Postup Hradištko pod Medníkem
Hašková Klára Postup Hradištko pod Medníkem
Herynková Martina bod Milevsko + bod Bechyně
Jankovičková Natálie Postup Milevsko
Jánská Tereza Postup Trutnov
Kalus Tomáš Postup Frýdek-Místek 3
Keilová Natálie Postup Frýdek-Místek 1
Kročová Anna Postup Příbor
Ksiažek Dominik Postup Frýdek-Místek 3
Liška Ondřej Postup Bechyně
Mrskoš Ondřej Postup Brno
Mrskošová Aneta Postup Brno
Raiser Felix Postup Hradištko pod Medníkem
Raiser Vilém Postup Milevsko
Slíva Matouš Postup Frýdek-Místek 2
Strnadel Daniel Postup Frýdek-Místek 3
Šnapková Lucie Postup Frýdek-Místek 2
Tomisová Tereza Postup Frýdek-Místek 1
Vaňátková Thea Postup Moravská Třebová
Vnuk Šimon 1. místo MČR 2019

 

Junioři s jedním bodem

  • Bajer Daniel
  • Gaško Jannis
  • Hrozinek Matouš
  • Kalousková Iveta
  • Karmáček Prokop
  • Kolářová Nicol
  • Kubíček Kryštof
  • Prokop Jakub
  • Sloup Kiki
  • Šafránek Tobík
  • Šimůnek Radim
  • Vondráček Kuba