Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

VÝSLEDKY všech turnajů

Zde jsou uvedeny výsledky turnajů, které se již započítávájí do 23.ročníku kvalifikací Osadníků z Katanu pro rok 2024.

Turnaj Termín
AGD Praha 4. listopadu 2023
Plzeň 2024 4. února 2024
Těrlicko 2024 12. února 2024
Milevsko 2024 17. února 2024
Trutnov 2024 24. února 2024
Hradištko pod Medníkem 2024 9. března 2024
Frýdek-Místek 2024 10. března 2024
Kateřinice 2024 16. března 2024
Bechyně 2024 6. dubna 2024

Prohlédněte si i výsledky minulých ročníků.

A na základě výsledků akcí z kterých se dá postoupit do finále Catan tour pro rok 2024, zde aktualizujeme seznam postupujících hráčů:

Jméno hráče odkud postupuje
Bajer Tomáš 6. místo Kateřinice
Bohumínský Josef 8. místo MČR 2023
Buta Adrian 1. místo Plzeň
Cigler Pavel 7. místo Plzeň
Čeřovský Miloš bod MČR 2023 + bod AGD Praha
Erlebach Lukáš 3. místo Trutnov
Frajvald Petr 1. místo AGD Praha
Frolíková Ivana 3. místo Milevsko
Fryč Stanislav 2. místo Trutnov
Hejna Martin 6. místo Plzeň
Hrkal Dominik bod Těrlicko + bod F-M
Chovančík Ondřej 1.místo Frýdek-Místek
Janas Jakub 12. místo Kateřinice
Jašek Jakub 3. místo Frýdek-Místek
Kadlečková Anna bod Milevsko + bod Bechyně
Kajganovic Milan 8. místo Plzeň
Kajzar Michal 10. místo MČR 2023
Kaluža Luboš 1. místo Těrlicko
Kuchař Marek 7. místo MČR 2023
Legart Filip 1. místo MČR 2023
Mandák Gabriel 6. místo MČR 2023
Mára Petr 6. místo Milevsko
Márová Pavlína 5. místo Hradištko pod Medníkem
Mišík Petr 7. místo Kateřinice
Mojžíš Martin 5. místo MČR 2023
Mucha Slavomír 5. místo Plzeň
Novotný Gabriel 7. místo Milevsko
Papoušek Jan 9. místo MČR 2023
Popovici Cristian 2. místo AGD Praha
Procházka Jan 8. místo Bechyně
Procházka Marek 7. místo Bechyně
Procházka Radek 4. místo Plzeň
Růt Tomáš 13. místo Bechyně
Růtová Šťastná Markéta 1. místo Bechyně
Scarlet Madeline 6. místo Bechyně
Sokol Lukáš 10. místo Plzeň
Strakoš Pavel 4. místo Kateřinice
Šimáček Adam 8. místo Milevsko
Šimůnek Radim 1. místo Kateřinice
Šimůnková Jana 3. místo Kateřinice
Šnapka Jiří bod F-M 1 + bod Kateřinice
Šnapková Jana 8. místo Kateřinice
Vaňátko Jakub 2. místo Plzeň
Vaňátková-Bendová Monika bod MČR 2023 + bod Plzeň
Veselý Jiří bod Těrlicko + bod Kateřinice
Veselý Martin 11. místo Kateřinice
Vnuk Pavel 2. místo Těrlicko
Vorlíček Jan 4. místo MČR 2023
Walter Raiser Gabriela 9. místo Bechyně
Walterová Šárka bod Milevsko + bod Hradištko
Zapletal Roman 2. místo MČR 2023
Zděnková Hana 3. místo MČR 2023

Hráči s jedním bodem

  • Andělová Markéta
  • Bajer Vlastimil
  • Bašandová Kristýna
  • Benešová Kateřina
  • Bělská Dana
  • Buček Tomáš
  • Červená Katerřina
  • Drobek Jan
  • Ďurček Martin
  • Gončarov Jurij
  • Hrneček Jan
  • Hron Josef mladší
  • Hrubják Karol
  • Chrisstoffels Rob
  • Jankovičová Natálie
  • Konderlová Adriana
  • Kročová Iva
  • Leon Emma
  • Leškovský Jozef
  • Melka Lukáš
  • Michalčí Jan
  • Nedved Iosif
  • Nedvěd Lukáš
  • Onderek Otmar
  • Paterová Klára
  • Paterová Miluše
  • Pavlík Rostislav
  • Potužníková Lenka
  • Pravda Kamil
  • Pravdová Jana
  • Raab David
  • Rožmberská Helena
  • Rožmberská Martina
  • Růtová Šťastná Markéta
  • Scarlet Madaline
  • Stejskalová Martina
  • Šenkýř Daniel
  • Vnuk Jan
  • Walter Raiser Gabriela
  •  

Juniorská kategorie

Jméno hráče odkud postupuje
Bučková Linda postup Frýdek-Místek
Ďurček Kristián postup Těrlicko
Hrbáč Michal postup Plzeň
Janas Viktor postup Kateřinice
Jašek Dominik postup Těrlicko
Karmáček Prokop postup Trutnov
Lys Adrian postup Kateřinice
Majkutová Lenka postup Kateřinice
Nagyová Johana postup Kateřinice
Palatá Majda postup Bechyně
Popovici Nick postup Hradištko p.M.
Potužník Matyáš postup Těrlicko
Procházková Eliška bod MČR junior 2023 + bod Milevsko
Prokůpek Tomáš postup Bechyně
Raiser Felix postup Bechyně
Raiser Vilém postup Milevsko
Slouková Julie postup Kateřinice
Šafránek Tobiáš 1.místo MČR junior 2023
Šnapková Lucie postup Frýdek-Místek
Vaňátková Thea bod Plzeň + bod Trutnov
Zděnek Vít postup Milevsko

Junioři s jedním bodem

  • Adamová Veronika
  • Bajerová Karolína
  • Baran Matyáš
  • Baron Karel
  • Břežná Kateřina
  • Halata Ondřej
  • Laštovica David
  • Majkutová Monika
  • Martínková Lenka
  • Musiolová Megan
  • Pavlík Tobias
  • Polata Radim
  • Prokůpková Eliška
  •  

  •