Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

Ročník 2017

V roce 2017 jsme uspořádali 0. tý ročník Catan Tour.

Zde jsou podrobné informace o tomto ročníku:

Mistrovství České republiky

Celý seriál vrcholil 16. Mistrovstvím České republiky v Osadnících z Katanu na festivalu her Deskohraní , které se konalo v neděli 22. října 2017.

Základní informace k finálovému turnaji:

  • Kdy: v neděli 22.října 2017 od 9.00 do cca 17 hodin
  • Kde: Atrium, Gymnázium Hellichova, Hellichova 3, Praha 1 - Malá Strana
  • Infocentrum Deskohraní: Tyršův dům, Újezd 40, Praha 1 - Malá Strana
  • Startovné: do 15 let - 30,- Kč, zlevněné - 60,- Kč, normální 90,- Kč.

Zde přinášíme výsledkovou listinu finálového turnaje Osadníků: výsledky.

 

Hlavní turnaje

Název turnaje / místo datum konání
Bratislava  - propozice , výsledky 18. února 2017
Brno - propozice , výsledky 4. března 2017
Plzeň - propozice , výsledky 18. března 2017
Moravská Třebová - propozice , výsledky 31. března 2017
Příbor - propozice , výsledky 1. dubna 2017
Bechyně - propozice , výsledky 8. dubna 2017
Ostrava - propozice , výsledky 22. dubna 2017
Hradec Králové - propozice , výsledky 13. května 2017
Mladá Boleslav - propozice , výsledky 16. září 2017
Trutnov - propozice , výsledky 17. září 2017
Praha - Deskohraní - propozice , výsledky 21. října 2017

Místní turnaje

Název turnaje / místo datum konání
Opava - propozice , výsledky 25. března 2017
Frýdek-Místek - propozice , výsledky 28. května 2017
Brno II - propozice , výsledky 18. června 2017
Pardubice - propozice , výsledky 22. července 2017
Dobříš - propozice , výsledky 2. září 2017
Karlovy Vary - propozice , výsledky 23. září 2017
Litvínov - propozice , výsledky 30. září 2017

Seznam finalistů pro rok 2017

Bělská Dana (3. místo Bechyně)
Bohumínský Josef (2. místo Ostrava)
Burda Tomáš (1 bod Příbor + 1 bod Ostrava)
Ciglerová Diana (3. místo Plzeň)
Čeřovský Miloš (1. místo MČR 2016)
Daněk Michal (2. místo MČR 2016)
Filipi Zbyněk (1.místo Bechyně)
Frajvald Petr (7. místo MČR 2016)
Gersdorf Martin (1. místo Plzeň)
Greš Štefan (6. místo Ostrava)
Herman Petr (8. místo Příbor)
Hovorka Jiří (4. místo Bechyně)
Hrnčířová Tereza (9. místo MČR 2016)
Juřina Tomáš (2. místo Moravská Třebová)
Kebzová Ilča (4. místo MČR 2016)
Konečný David (1. místo Ostrava)
Krčmáriková Veronika (1 bod Příbor + 1 bod Ostrava)
Kroča Petr (1. místo Příbor)
Kročová Iva (3. místo Ostrava)
Kuchař Marek (1 bod Příbor + 1 bod Frýdek-Místek)
Lesáková Kateřina (4. místo Hradec Králové)
Lesáková Veronika (3. místo Hradec Králové)
Losíková Martina (3. místo Brno)
Louda Robert (2. místo Brno)
Marášek Vojtěch (3. místo Frýdek-Místek)
Marková Zuzana (5. místo Plzeň)
Márová Pavlína (8. místo MČR 2016)
Máchová Tereza (4. místo Příbor)
Mikeš Jiří (4. místo Trutnov)
Mikulecký Olin (6. místo Plzeň)
Mišík Petr (2.místo Příbor)
Mojžíš Martin (4. místo Plzeň)
Mýtná Anna (6. místo Bratislava)
Onderek Otmar (6.místo Příbor)
Orosová Renáta (4. místo Bratislava)
Papoušek Jan (3. místo Trutnov)
Petřík Dominik (1. místo Opava)
Pícha Tomáš (5. místo Bechyně)
Polehlová Tereza (5. místo Ostrava)
Rybárik Jan (1. místo Brno II)
Sachs Karsten (4. místo Moravská Třebová)
Semlerová Jindra (2. místo Plzeň)
Sirůčková Hana (1. místo Dobříš)
Smejkal Lukáš (3. místo MČR 2016)
Šenkýř Daniel (5. místo MČR 2016)
Šenkýřová Lucia (10. místo MČR 2016)
Šimala Daniel (3. místo Bratislava)
Šimšíková Ada (2. místo Bratislava)
Šimůnková Jana (8. místo Ostrava)
Šnapka Jiří (1 bod Ostrava + 1 bod Frýdek-Místek)
Šnapková Jana (2. místo Frýdek-Místek)
Tejnora Jindřich (2. místo Mladá Boleslav)
Tejnora Tomáš (1. místo Mladá Boleslav)
Uhl Tomáš (4. místo Ostrava)
Uhlířová Věra (7. místo Příbor)
Vaňátko Jakub (6. místo MČR 2016)
Vaňátková Magda (1. místo Moravská Třebová)
Vaňátková Bendová Monika (1. místo Hradec Králové)
Vorlíček Jan (1. místo Pardubice)
Vrána Zbyněk (7. místo Ostrava)
Zezulová Tereza (3. místo Moravská Třebová)

 

Hráči s jedním bodem

 

  • Adam Roman
  • Bárta Jiří
  • Benda Miroslav
  • Cingel Martin
  • Filip Oldřich
  • Frolíková Ivana
  • Herza Martin
  • Hlavatý Standa
  • Hostovičáková Eva
  • Imrišík Lenka
  • Jeník Tomáš
  • Jeníková Laňková Kateřina
  • Kadlecová Kristýna
  • Kohout Jan
  • Kohoutová Jitka
  • Kuchař Marek
  • Melka Lukáš
  • Neckárová Michaela
  • Neuwirthová Radka
  • Němeček Petr
  • Pastucha Radomír
  • Procházka Marek
  • Přichystalová Renča
  • Rožmberská Martina
  • Slíva Matouš
  • Sojma Zdeněk
  • Šimůnek Pavel
  • Šišák Michal
  • Tobolová Radmila
  • Truhlář Libor
  • Zástěra Marek