Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

CATAN TOUR KATEŘINICE 2024

Dovolujeme si vás všechny pozvat na Kvalifikační turnaj ve hře Osadníci z Katanu, který se koná v Kateřinicích (přesunuto z Příbora).

  • Kdy: v sobotu 16. března 2024 od 10.00 do cca 16 hodin
  • Kde: v prostorách Obecního domu Kateřinice, č.p. 122.
  • Startovné: nepřihlášené 60,-Kč, přihlášení předem 50,-Kč.
  • Ceny:  deskové hry pro první tři hráče

Propozice a přihlášky

Registrace hráčů bude probíhat od 9.40 hodin. Pro urychlení registrace je dobré se předem přihlásit na tento turnaj a zajistit si tak místo v turnaji. Přihlášky do turnaje se přijímají POUZE na webu Deskovky Kateřinice.nebo přes e-mail: deskovky@katerinice.cz

Vzhledem k tomu, že turnaj Osadníků se uskuteční v rámci 1. ročníku Deskovek Kateřinice, tak další informace můžete sledovat zde: https://deskovky.katerinice.cz/

Doprava

Odkaz na mapu místa konání turnaje: mapa

Harmonogram a jídlo

Turnaj bude mít pevný rozspis herních kol, jejich začátky budou zveřejněny před začátek prvního kola. Limit na kolo je 75 minut + 15 minut přestávka, v které mohou opozdilci dohrávat hru s omezeným časem na tah hráče.

K dispozici bude občerstvení, možnost hromadné objednávky pizzy.  K dispozici je kuchyňka, pitný režim zajištěn. Nebudeme dělat dlouhou přestávku, aby se turnaj rychleji odehrál.

Povinností každého hráče je odehrát všechna 4 kola. Kdo odejde v průběhu turnaje, automaticky se vzdává možnosti startovat na turnajích v budoucnosti.

Startovné a ceny

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Osadníků do ČR. Jde o hry pro tři nejlepší hráče. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní.

Co s sebou

Pokud si chcete Osadníky připomenout a vyzkoušet si je před turnajem, přijďte určitě už v 9.00. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Na Vaši hojnou účast se těší organizátoři Deskovek Kateřinice  a Miloš Čeřovský